SANTRİFÜJ - "klinik"

Medikal , kimya ve araştırma laboratuvarlarında serum , plasma, üre, kan örnekleri ve diğer rutin çalışmalarda  kullanıma uygun ideal santrfüjdür.

CE, cTUVus ve FCC.MCA sertifikalı olup , IEC/EN611010-2-20 standartlarına göre  “patlamaya dayanıklı” sertifikalıdır

56 dB’den az ses üreten son derece sessiz kömürsüz DC motor sayesinde hedeflenen hıza titreşimsiz ve hızlı erişim olanağı sağlar.

Kolay kullanımlı, geniş LCD göstergesi fonksiyonel parametrelerin girilmelerine ve izlenmelerine olanak sağlar.Önceden girilen RCF ve  RPM değerleri çalışma sırasında değiştirilebilir ve çalışmanın her anında gözlenebilir.

Saniyeler içinde maksimum hız olan 4.500  rpm ve maksimum güç olan 2.490 RCF değerlerine ulaşır.  Çalışma hızı +/- 20 rpm hassaslıkta kontrol edilebilir

Stabil metal gövde maksimum çalışma hızında bile sallantısız ve titreşimsiz çalışma olanağı sağlar.

Zaman saati 30 saniye ile 99 dakika arasında ayarlanabilir. İstenildiğinde “kesintisiz zaman” fonksiyonu devreye sokulur. Zaman fonksiyonu hedeflenen hıza ulaşıldıktan sonra devreye girer.

Ani ve anlık hızlı çalışmalar “pulse” düğmesine basılı tutularak sağlanır.

Kapakta bulunan çift emniyet kilit mekanizması en üst düzeyde güvenlik sağlar. Kapak açıldığında elektronik fren devreye girerek çalışmayı durdurur. Çalışma sonunda kapak otomatik olarak açılır.

Özgün tasarımları dengeli ve düzgün bir çalışma garanti eder.  Yüksek dayanımlı plastik rotor ve mükemmel denge teknolojisi sessiz ve dengeli bir çalışma sağlar.

12 yuvalı, sabit açılı rotor ve 15 ml’lik konik santrfüj tüpleri ile her boy kan alma tüplerine uyum sağlayan tüp adaptör seti ile teslim edilir.


  

Hızlı Menü
Ürünler