TÜPLER - "cryo vialler"

Uluslararası standart  tasarımları ile biyolojik ürünlerin, havyan ve insan hücrelerinin çok düşük sıcaklıklarda sıvı nitrojen ortamında veya cryo dondurucularda saklanmalarına olanak verirler.

Ultra şeffaf saf polipropilenden insan eli değmeden tam otomatik makinalar ile üretilirler. Mükemmel parlatılmış tüp iç cidarı minimum sıvı tutulmasını ve minimum  ürün kaybını garanti eder

121°C’da 20 dakika süre ile otoklavlanabilirler. Otoklav işleminde kapağın gevşek vidalanması önerilir. Aksi halde tüp patlayabilir.

Cryo tüpler bakterilerden arındırılmış 10.000 sınıfı steril alanlarda üretildikten sonra gamma ışınları ile yeniden steril edilirler.

Tüpler “DNase, RNase, pirojen” içermediklerini belgeleyen test sertifikası ile teslim edilirler.

Kapak ve gövde aynı malzemeden üretildiklerinden değişen ani sıcaklık şartlarında aynı tepkiyi göstererek kapağın sızdırmazlık devamlılığını garanti ederler.

Dıştan vidalı kapak tasarımı içten vidalı kapak tasarımlı tüplare göre %28 daha fazla hacim olanağı sunarlar.

Kapak üzerinde tüplerin kolay ayırt edilmelerine olanak veren değişik renkli kapak disklerinin gireceği boşluk bulunur.

Kapak iç tasarımı tüpün hava ve sıvı geçirmezliğini garanti eder. Kapak içinde yer alan silikon conta tüp ağızına baskı uygulayarak kesin sızdırmazlığı garanti eder.

Kapaklar tek el ile kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Kapağın ¾ oranda döndürülmesi tam kapatma için yeterlidir.

Özgün taban tasarımı tüpün devrilmeden dik durmasını sağlar.Taban tasarımı sayesinde tüp cryo vial stant tabanına kilitlenerek yerleşir. Tüpün çıkartılmaya gerek duyulmadan tek el ile kapağın açılmasına olanak sağlar.


  

Hızlı Menü
Ürünler