SANTRİFÜJ - "mikro" - "yüksek hızlı" - "soğutmalı & soğutmasız"

Yüksek RCF hızları gerektiren çalışmalar , tüm PCR protokolları , mikrofiltre hücre ayırmaları , klinik ve HPLC protokolları vs için ideal santrfüjdür.

58 dB den az ses üreten son derece sessiz kömürsüz DC motor sayesinde hedeflenen hıza titreşimsiz ve hızlı erişim olanağı sağlar.

Kolay kullanımlı, geniş LCD göstergesi fonksiyonel parametrelerin girilmelerine ve izlenmelerine olanak sağlar.

Önceden girilen RCF ve  RPM değerleri çalışma sırasında değiştirilebilir ve çalışmanın her anında gözlenebilir.

Saniyeler içinde maksimum hız olan 15.000 rpm ve maksimum güç olan 21.380 RCF değerlerine ulaşır.  Çalışma hızı +/- 20 rpm hassaslıkta kontrol edilebilir.

Stabil metal gövde maksimum çalışma hızında bile sallantısız ve titreşimsiz çalışma olanağı sağlar. Çoklu-akım prensibi ile çalışan güçlü ve etkin soğutma sistemi çalışma sırasında rotorun ısınmasını 1 saatlik kesintisiz çalışma sonrası maksimum 10°C artış olacak düzeyde önler.

Zaman saati 30 saniye ile 99 dakika arasında ayarlanabilir. İstenildiğinde “kesintisiz zaman” fonksiyonu devreye sokulur. Zaman fonksiyonu hedeflenen hıza ulaşıldıktan sonra devreye girer.

Ani ve anlık hızlı çalışmalar “pulse” düğmesine basılı tutularak sağlanır.

Kapakta bulunan çift emniyet kilit mekanizması en üst düzeyde güvenlik sağlar. Kapak açıldığında elektronik fren devreye girerek çalışmayı durdurur. Çalışma sonunda kapak otomatik olarak açılır(soğutmalı model hariç).

Özgün tasarımları dengeli ve düzgün bir çalışma garanti eder. 

Geniş volt aralığında çalışabilme özelliği çalışma karalılığı ve sabit hız garantisi sunar.


  

Hızlı Menü
Ürünler