103 sene evvel kurulan ve bugün 3. kuşak yönetimi ile başarılı bir şekilde kağıt ve selüloz sektöründe büyümesini sürdüren Korab International Kağıt Dış Ticaret, şirket bünyesine “3D Master’ı”  da dahil ederek 3. Boyuta adım attı. 

Korab iştiraki olarak hayata geçen 3D Master, bir üç boyutlu yazıcı firmasıdır. Şu anda 4 büyük yazıcının  Türkiye distrübütörlüğünü yaparak hızla büyümeye devam etmektedir.

Distrübütörlüğünü yapmakta olduğumuz firmalar : Zmorph, B9Creator, Craftbot, Be3d’dir.

Dünya’da 3D yazıcı pazarının  nabzını tutan makinaların satışını yapmaktadır ve Türkiye piyasasında ise rakipsizdir. 3D Master, 3B yazıcılar haricinde makinelere ait tüm malzemelerin de satışını yapar. Reçine, filament ve yazıcılara ait parçalar bunlardan birkaçıdır. 

Prototip imalatlar, son kullanıcı ürünleri ve hatta insan organları basabileceğiniz 3D yazıcıların teknolojideki yeri her geçen gün büyümektedir.

3D Master da Korab International Dış Ticaret’in zengin deneyimi, köklü ilişkileri ve yapısal sağlamlığı ile bir adım önde başlamıştır ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Hızlı Menü
Ürünler