1983’te kurulan ve o günden beri sürekli olarak başarılara imza atan bir firma olarak İnterlab, müşterileri ve çevrenin çıkarlarını düşünen ana hedeflere odaklanmaktadır. Pazarındaki sağlam konumu ve liderliğini koruyan İnterlab’ın amacı çalışanları ve müşterileri için değerli faydalar yaratan dünya çapında bir işletme olmak ve temel prensipleri  olan müşteri odaklılık ve mükemmellik yaratmanın ışığında istikrarlı bir büyüme hızını tutturmuş dünya çapında tercih edilen küresel bir oyuncu olmaktır. Bu nihai amaca  ulaşmak için İnterlab müşterilerine sunduğu fırsatları artırmak adına, köprüler kurmak, karlı şekilde büyümek, ürün portföyünü geliştirmek ve kalıcı başarıya ulaşmak için uzun süren iş ilişkileri kurmak üzerinde önemle durmaktadır.


İşletme stratejimizin temeli, işimizi geliştirme ve büyütme yolu olarak sürekli yenilikler yapmaktır. Bu nedenle de diğer sektörler ve ülkelerle yaptığımız ortaklıklar ve stratejik  işbirlikleriyle ürün kategorimizi devamlı olarak geliştiriyoruz.

 

Yenilikçi ürünler için etkili araştırma ve geliştirme yapmak, istikrarlı bir büyüme oranına erişme ve bunu uzun vadeli bir başarıya dönüştürmek için temel etmenlerdir. Ana yetkinliklerinden biri olması dolayısı ile İnterlab devamlı olarak girişimci ve yaratıcı ruhuna yatırım yapmaktadır. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının ortak faydasına olacak yeni bir konsept oluşturmak ve bu konsepti sağlam bir temele oturtmak çok önemlidir. Herkes tarafından izlenebilir ve ölçülebilir sonuçlar sunmak ve ürünlerinin üstün kalitesiyle beraber avantaj sağlayabileceği iş fırsatlarına odaklanmak İnterlab için olmazsa olmazdır. Bunlar aynı zamanda öncü vizyonunu korumak ve efektif pazar penetrasyonu sağlamak için de atılan temel adımlardır.  Bu nedenle İnterlab hem ulusal hem de yabancı pazarlarda piyasaya sürülebilecek ve keskin bir fark yaratabilecek çağdaş ürünler arayışı içindedir. Bahsi geçen ürünlerle doğru  orantılı olarak İnterlab ortak fayda beklentilerinin yerine getirilmesi ve farklı ülkelerle yapılan satın almalar / stratejik ortaklıklarla varlığını geliştirmek için bütün iş ortaklarıyla  yakın ilişkiler kurmak istemektedir.

 

 

Hızlı Menü
Ürünler