Laboratuar sektöründe lider güçlerden birisi olan İnterlab’ın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi farklı kitlelerin zihnindeki genel imajı bizim için en önemli husustur. Kurumsal kimliğimiz gerçekte kim olduğumuzu ve amacımızı yansıtır. Bu nedenle, işletme hedeflerimizle bağdaşan ve bu hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak kurumsal kimliğimizi oluşturmak ve korumak bizim en önemli görevimizdir.
Amacımız aşağıdaki değerleri koruyup uygulayarak İnterlab kimliğinin kullanımı için dengeli ve istikrarlı bir yapı oluşturmaktır.


İyimserlik
Kendimizi modern dünyanın bir parçası olarak görüyoruz. Odaklanma becerimiz ve dinamik tavrımızla her zaman doğru yöne ilerlemeye kararlıyız. Dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek ve fırsatlarından faydalanmak konusunda oldukça istekliyiz.


Değer Oluşturma
Değer yaratma ve gelişime yönelik bütüncül yaklaşımımız yalnızca para kazanmak değil ama aynı zamanda toplumu, fikirleri, teknolojiyi ve çevreyi göz önüne almayı da kapsıyor. Firmamız uzun vadeli bir bakış açısıyla yönetiliyor.


Liderlik
Hedefimiz öncü olmak. Çalıştığımız her yerde birinci sınıf olmalıyız. Sektörümüzde öncüyüz ve böyle kalmaya, örnek olmaya ve inisiyatif almaya devam edeceğiz. Gerçek liderliğe yalnızca kararlılık, cesaret, ilerici düşünce ve güçlendirici bir yaklaşımla ulaşabiliriz.


İşbirliği
İnsanlar ve ilişkiler işimizin temelini oluşturur. Firmamız ve ortaklarımız, dağıtıcılarımız ve küresel aktörler ile bunların çalışanları arasındaki ilişkilere büyük önem veriyoruz. Ülkemiz ve dünya genelinde işbirliğine inanıyoruz. 

Hızlı Menü
Ürünler