04.03.2016
Roche Biyokimyasal Reaktifleri

roche


Araştırmacılar artık güvenilir ve yüksek kaliteli Roche genomik, proteomik ve hücre analizi reaktifleri ile kitleri için seçkin, tek tedarik kaynağı olarak Sigma-Aldrich’e yönelebilirler. Sigma-Aldrich’in tamamlayıcı biyoloji önerileri ve endüstriye yön veren seviyelerdeki hizmetleri ile eşleştirilmiş bu ürünler, araştırmacılara iş akışlarında kilit materyallere küresel bir erişim sağlayacaktır.

Nükleik Asitler ile Çalışma: Roche’un genomik portfolyosu yüksek kalitedeki PCR ve RT-PCR reaktifleri, yüksek kalite kısıtlama ve modifikasyon enzimleri ile enzim harmanlarının yanında DIG nükleik asit etiketleme sistemini de içermektedir.
 

Proteinler ile Çalışma: Roche’un proteomik reaktifler portfolyosu ilgili değerli proteinlerin  izolasyon, tespit, koruma ve saflaştırmasını mümkün kılar. Yaygın kullanıma sahip cOmplete™ ve PhosSTOP inhibitör tablet hatlarını değerli proteinlerinizi korumak için kullanın. 
 

Hücreler ile Çalışma: Araştırmacılar için hassas hücre kültürü prosesleri ile geliştirilen, hücrelerin izolasyonu, transfeksiyonu, kültürü, hasadı ve analizleri için yüksek kaliteli hücre biyolojisi ürünleri Roche tarafından sunulmaktadır.
 

roche


Roche Biyokimyasal Reaktifleri şimdi Sigma-Aldrich işbirliği ile İnterlab üzerinden satın alınabilmektedir.
 

Roche ürünleri için geçerli olan MSDS, Coa ve Kullanım Talimatlarına Roche web sayfasından erişilebilmektedir. Sigma-Aldrich ürün detayları sayfasındaki ilgili her bir Roche ürününün “Download the MSDS and IFU specific to your product lot and format” linkinde açıklama bölümüne de bakabilirsiniz.
 

 

 

sigma

 

Kaynak: www.sigmaaldrich.com

Hızlı Menü
Ürünler