AKREDİTASYON SERTİFİKASI    ISO 13485
   
EN ISO 17025 sertifikası ile Türk Akreditasyon Kurumundan onaylanan İnterlab, “Kalibrasyon Laboratuvarı” yeterliliğini ispatlamış ve spesifik testleri güvenilir şekilde Avrupa normlarına uygun yapabildiğini tüm dünyaya belgelemiştir.    ISO 13485 sertifikası sayesinde İnterlab, Tıbbi Cihazlar Üretim Yönetmeliği’ne uygun şekilde ürettiği ürünlerin “sağlık sektöründe markalaştığını ve kalitesinin Avrupa normlarına uygun”olduğunu belgelemektedir. Bu durum İnterlab’ın ana prensibi olan insan sağlığını temel alarak kalite geleneğini dünya çapına taşıdığının ispatıdır.

OHSAS 18001    GIDA UYUMLULUK
    
OHSAS 18001 - İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni etkin şekilde kuran ve uygulayan İnterlab, kalite hizmetini çalışanları ile birlikte sağlıklı çalışma şartlarında sunarken, yasal mevzuat çerçevesinde çalışmayı hedeflemiştir.    Bu “Gıda Uygunluk Sertifikası” ile İnterlab, herhangi bir gıdayla temasta bulunan ürünleri, hijyenik şartlarda ve sağlık koşullarına uygun şekilde ürettiğini belgelemiştir.

 

 
ISO 9001 - Kalite Yönetim Sistemi ile ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyan İnterlab, temel misyonu olan müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamayı hedeflemiş ve mevcut yönetim sistemlerini sürekli iyileştirerek “müşteri  memnuniyeti odaklı”çalışmayı ilke edinmiştir.    ISO 14001 - Çevre Yönetim Sistemi ile çevreye etkilerini minimum düzeyde tutarak, sürekli iyileştirmelerle azaltmayı hedeflemiş olan İnterlab; tedarikçi ve müşterileri ile birlikte uyumlu çalışarak “doğaya ve gelecek nesillere saygıyı”  prensip edinmiştir.
     
   

 

 

Hizmet Yeterlilik Belgesi    Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
 
Kuruluşumuz müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak amacı ile Isolab markalı cihazları için “ bünyesinde teknik servis hizmeti vererek “TSE  tarafından Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile belgelendirilmiştir. Teknik servisimizde gelen talepler doğrultusunda, cihazlarımız izlenmekte ve alınan geri bildirimlerle cihaz kalitesi maksimum seviyeye yükseltilmektedir        Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi ,15/05/2015 Tarihli ve 29001 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan ''Tıbbi Cihaz Satış ve Reklam Yönetmeliği'' hükümlerine göre düzenlenmiştir.
Hızlı Menü
Ürünler