Misyon

 

Yenilikçi düşünce ve girişimcilik İnterlab’ın temeli ve misyonunu oluşturur. Sorumlu davranma ve başarılı olma görüşüyle sektöre yön veren İnterlab, ürün ve hizmetleriyle ilgili yeniliklere odaklanır.

Öncelikli hedefimiz mevcut pazarımızdaki en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için nitelikli, deneyimli ve kendi alanında uzman çalışan kadrosu oluşturmak en öncelikli şirket amaçlarından biridir. Bu bağlamda kendilerine üstün gelişim ve kariyer fırsatları sunulan, her daim gelişime açık yapısıyla şirket kültürünü benimsemiş ve buna uygun davranan çalışanlarımız bizim en değerli gücümüzdür.

İnterlab’da temel misyonlarımızdan bir tanesi müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz güvenilirlik olgusudur. Bu noktadan hareketle satış ekibimiz fikir almak isteyen, herhangi bir konuda talepte bulunan ve bizimle çalışmak isteyen müşterilerimizin her aşamada sürekli olarak yanındadır. Bu hizmet kalitesine ek olarak ürünlerimizin kullanıcı dostu ve dayanıklı tasarımları kadar teslimat hızı da bizim için azami önemdedir. Bu sayede müşterilerimiz ile olan sarsılmaz bağımızı daha da kuvvetlendirmekteyiz.

Güvenilir olmak, başarılı olmaya istekli olmak, hem müşteri hem kalite odaklı yaklaşıma eşit şekilde önem vermek ve çevreye ve insanlara saygılı yaklaşımı ile öncü ruha sahip olmak İnterlab’ın sahip olduğu en kıymetli ve vazgeçilemez değerleridir. Tüm dünyaca onaylanan ve tüketicilerin güvenini kazanan geniş ürün portföyüyle birlikte İnterlab, müşterilerine ürünleri için en gelişmiş teknolojileri sağlarken en iyi kalite ve hizmeti rekabetçi fiyatlara sunan lider bir kuruluştur.

 

Strateji

İnterlab iş dünyasındaki başarının müşterilerin ve onların çalışanlarının eşit şekilde göz önünde tutulmasıyla geleceğine inanır. Stratejisinin bir parçası olarak İnterlab, tüketicileri ve çalışanlarına güven sağlayan ve sürekli gelişim ve ilerleme için yenilikleri çoğaltan bir bakış açısıyla istikrar sağlamak adına çaba sarf eder. Adaptasyon ve yenilikçi düşünce ile sürekli olarak ürünlerimizi değerlendirmeyi ve mükemmele ulaştırmayı sağlayan bakış açımız genel stratejimizin en önemli yapı taşıdır.

 

 

 

 

Hızlı Menü
Ürünler