ISOLAB, müşterilerinin yararına öncü ve girişimci bir yaklaşımla laboratuvar sarf malzemeleri üretmek ve tedarik etmek konusunda uzmandır. Müşteri odaklılık anlayışı ve taviz verilmeyen ürün kalitesi sayesinde meydana gelen firma bilinirliğiyle ISOLAB bugün dünyanın en güvenilir ve lider markalarından bir tanesidir.

 

Sigma-Aldrich grubu yaşam bilimleri ve ileri teknoloji alanlarında dünya lideri bir firmadır. Biyokimyasalları ve organik kimyasalları, kitleri ile birlikte bilimsel ve genomik araştırmalarda, ilaç geliştirmede, biyoteknolojide, hastalık tanısında ve farmasotik anahtar bileşikler olarak eczacılıkta ve diğer ileri teknoloji üretim sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteri grupları arasında yaşam bilimi firmaları, üniversiteler ve kamu kuruluşlarıyla hastaneler ve özel sektör firmaları bulunmaktadır. Ürünleri bir milyonu aşkın teknoloji uzmanı ve bilim adamı tarafından kullanılmakta olan Sigma-Aldrich, 2015 yılında Merck KGaA tarafından satın alınmıştır. Günümüzde Sigma-Aldrich, Merck'in life-science alanındaki iş koludur. Kapsamlı ürün gamında bilimsel tıbbi ürünler pazarında araştırma ve geliştirme için kullanılan biyokimyasallar, antibiyotikler, tamponlar, karbonhidratlar, enzimler, adli tıp aletleri, hematoloji ve histoloji, nükleotidler, proteinler, peptidler, antikorlar, amino asitler ve türevleri yer almaktadır. Bunun yanında organik bloklar, çok yönlü katalizörler ve ligandlar, asimetrik sentez için kiral reaktifler ve iyonik sıvılar gibi çok yenilikçi bir ürün gamı sunan Kimyasal Sentez pazarında liderdir.  Protein Yapısı Belirleme, Peptid Sentez, Proteomikler, Metabolik Araştırma, MRI ve NMR için de yenilikçi ürün ve hizmetler sağlar.

 

SUPELCO, çevre, kamu, yiyecek-içecek, eczacılık, biyoteknoloji, medikal ve kimya laboratuarları için kromatografi kolonları ve bununla ilgili aletlerle alakalı araştırma yapar, bunları üretir ve tedarikini/tedariğini sağlar. Müşteriler 10 binden fazla stoklu üründen ihtiyacı olanı seçebilir. Mevcut birçok özel yapım ürün programı ise bir kromatogra uzmanının isteyebileceği hemen her şeyi dâhil edecek şekilde bu ürün seçimini genişletir.

 

İNTERLAB, Sigma-Aldrich ürün portföyünde yer alan Roche ürünlerinin de Türkiye pazarına tedariğini sağlamaktadır. Roche, dünyanın en büyük biyoteknoloji firması olmakla beraber onkoloji, immünoloji, bulaşıcı hastalıklar, oftalmoloji ve nörobilim alanlarında oldukça tanınmıştır. Hücre analizlerinde kullanılan enzim ve kitler; proteomikler ve konvensiyonel PCR uygulamalarını da içine alan biyokimyasal reaktifleri yüksek kalitede üreten saygın bir kuruluştur.

 

ISOLAB Chemicals, ISOLAB Laborgeräte GmbH'ın kimyasal ürünler pazarına girmesi ile birlikte çıkarttığı markasıdır. Ürün portföyünde yüksek kaliteli analiz kimyasalları yer almaktadır. LC-MS, extrapure, Ph. Eur, ACS, ISO ve benzeri farklı grade kimyasallarla farklı ihtiyaçlara çözüm önerileri sunar.

 

Lab Logistics Group (LLG) Avrupa’da faaliyet gösteren, iyi tanınan, bağımsız ve kendi alanında uzman firmaların bir araya gelip oluşturdukları ortak bir koalisyondur. Her ortak firmanın mülkiyeti ayrıdır ve bunlar yalnızca kendi müşterilerine odaklanır. Lab Logistics Group, tedarikçiler, ortaklar ve bunların müşterilerine ortak fayda sağlamak adına rekabetçi ürün ve cihaz paketleri sağlama özelliğiyle ürün tedarik hizmetlerin pazarlanması ve lojistik destek konusunda ana kaynak olarak görev yapar. Misyonu yerel paydaşlara ihtiyaçları olan ürünleri tek merkezden tedarik etmek ve böylece onların küresel firmalarla başarılı şekilde rekabet edebilmelerine destek olmaktır.  Bu misyon kapsamına satın alma, stok, dağıtım, katalog pazarlama ve piyasa istihbaratı ile ortaklara kendi bireysel işlerinde destek olma süreçleri de dahildir.

 

1911 yılından bu yana Macherey-Nagel, biyomoleküler ve kimyasal analizlerde mükemmel kalite, yenilikçilik ve güvenilirlik sunan bir firma olmuştur. Kusursuz donanıma sahip üretim tesisinde filtreleme ürünleri, su analizi için test ürünleri, kromatografi ve biyoanaliz ürünleri yer alır. Müşterilerinin isteklerini yerine getirmeye çalışan müşteri odaklı bir firma olan Macherey-Nagel 20 binden fazla farklı ürün tasarlar, üretir ve dağıtır. 470’in üzerinde eğitimli ve deneyimli çalışanıyla müşterilerine en iyi ve en faydalı hizmeti sunar.

 

Hızlı Menü
Ürünler